Hyundai RTCC 808SU

• hodí sa mi k nábytku
    • neviem posúdiť, vzhľadom na krátku dobu

zatiaľ bez výhrad

• , zakúpené v BONUSKO

• farba je pekná , všetko funuje dobre,zvuk super .
    • Nemám čo tomu povedať.

Velmi sa mi zapáčil. A teraz sa z toho teším. Môžem staré skupiny počuvat. nelutujem že som dal tolko peniazi.

FM rádio

Retro gramofón Hyundai RTCC 808 SURIP s prehrávačom vinylových platní a AM / FM tunerom. Vstavaná CD a kazetová mechanika, USB prehrávanie (MP3, WMA), slot pre SD karty, ripovanie z CD / dosiek do MP3, rýchlosti prehrávania 33, 45, 78, linkový vstup.

Základný popis **************

Technické parametre ****************

Tuner ======

• Analógový tuner s ručičkovým ukazovateľom
  • Vlnový rozsah – FM / AM

• Line in
  • USB vstup
  • Vstup pre SD karty
  • Výstup pre slúchadlá

Funkcia ===== * Ripovanie – možnosť vytvárať MP3 súbory z CD / gramofónové platne / rádia / kazety bez použitia PC

Všeobecné =====

• Výška 24 cm
  • Hmotnosť 8 kg

• dizajn
    • viacero funkcií
    • mám ho rok a pol a zrazu sa (pri rovnakom nastavení otáčok) platne točia pomalšie a teda zvuk je zlý

vyzeral super, ale ktovie, či to spomalenie točenia platní je spôsobené takým rýchlym opotrebovaním alebo čo...kým sa to nepokazilo, bola som spokojná

• spĺňa všetky požiadavky, ktoré som mal

spĺňa všetky požiadavky, ktoré som mal

• , zakúpené v www.marketworld.sk

• hodí sa mi k nábytku
    • neviem posúdiť, vzhľadom na krátku dobu

zatiaľ bez výhrad

• , zakúpené v BONUSKO

• farba je pekná , všetko funuje dobre,zvuk super .
    • Nemám čo tomu povedať.

• , zakúpené v ocSLOVENSKO.sk

ešte som to neskúšala opýtajte sa ma za 25 dní

• , zakúpené v HEJ.sk

• všetko potrebné v jednom zariadení
    • pekný dizajn
  • , zakúpené v HEJ.sk

Produkt spĺňa naše požiadavky v možnosti prehrať si staršie LP platne.