LENCO L-3867

Poloautomatický gramofón s USB výstupom a remienkovým pohonom.   Vlastnosti: - 33/45 RPM - Remienkový pohon - Vstavaný predzosilňovač - USB (2.0) výstup pre digitalizáciu...
Doprava zdarma, Na sklade

remienkové
Otáčky
33/45 rpm

• , zakúpené v OKAY.sk

• Vynikajúci výrobok , ktorý spĺňa všetky moje požiadavky na kvalitnú reprodukciu . Som nadmieru spokojná.

Určite odporúčam tento výrobok .

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• príjemný design
    • dobrý zvuk
    • vstavaný predzosilovač
    • (zatiaľ) bezproblémové fungovanie
    • napevno vstavaný a príliš krátky výstupný cinch kábel

výrobok je primeraný cene, funguje dobre, slušne vyzerá. nepreveril som si však ako to bude so zháňaním náhradnej ihly či remienku

USB
Typ pohonu taniera
remienkové
Otáčky
33/45 rpm

Poloautomatický gramofón s USB výstupom a remienkovým pohonom.

Vlastnosti:

• 33/45 RPM
  • Remienkový pohon
  • Vstavaný predzosilňovač
  • USB (2.0) výstup pre digitalizáciu vinylov
  • Poloautomat - automatické vypnutie na konci
  • Príslušenstvo: ihla

• , zakúpené v OKAY.sk

Určite odporúčam tento výrobok .

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• príjemný design
    • dobrý zvuk
    • vstavaný predzosilovač
    • (zatiaľ) bezproblémové fungovanie
    • napevno vstavaný a príliš krátky výstupný cinch kábel

• Kolísanie otáčok robí celý výrobok nepoužiteľným

Je to úplne zbytočný nákup. Zvuk nie je zlý, ale kolísanie otáčok je také veľké, že sa to nedá počúvať. Je to vhodné tak akurát hodiť do koša.

• cena, dizajn, kvalita zvuku, automatické vypnutie
    • softvér na digitalizáciu nepodporuje Mac OS

mám rád jednoduchý dizajn a tento gramec mi ho spĺňa, je prakticky okamžite pripravený na používanie a ponúka možnosť nahratia stopy z LP do počítača pomocou usb kábla a pribaleného softvéru. Ako mínus hodnotím že softvér nefunguje na Mac OS.