Sencor STT 210U

• , zakúpené v KupToTu.cz

S gramafónom som spokojný nad očakávanie

• , zakúpené v tipa.sk

• cita usb, sd, rychlo a bez problemov zatial
    • gramofon dava tiez dobry zvuk(ale nie cez vstavane repraky)
    • repraky - kvalita je mizerna, ale cez vystup na sluchadla dava krasny zvuk. Ani som necakal viac v tejto cenovej kategorii
    • prijimanie radio signalu je asi dost slabe, hoci to moze byt umiestnenim
    • tlacidla trocha surove (tak trocha praskaju pri stlaceni, no nie priliz)

Celkovo je to dost dobry gramofon, neda sa mi pocuvat cez tie vstavane repraky, ale inak cez sluchadla to dava krasny zvuk. Takze ak mate doma dobre repraky, tak je to jedno z najidealnejsich zariadeni. Podarilo sa mi najst len jednu FM stanicu, aj tu iba velmi slabo, ale moze ze je to mojim okolim (velmi hrube steny), kedze na tomto mieste som este radio neskusal.
    Takze idealne pre ludi, ktorym nevadi slabe radio ani slaby zvuk, alebo maju dobre repraky.

USB

stereo gramofón • prenoska MM • remienkový pohon • autostop • rýchlosti 33/45/78 RPM • integrované stereo reproduktory (2× 5 W RMS) • digitálny PLL FM/AM tuner • 30 predvolieb FM/20 predvolieb AM • LCD displej • slot na SD/SDHC karty • USB • Line-out RCA • Line-in 3,5mm jack • umožňuje digitalizáciu analógových záznamov • hodiny, časovač vypnutia • diaľkové ovládanie • rozmery (š × v × h): 430 × 375 × 160 mm • hmotnosť: 4,4 kg Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v KupToTu.cz

S gramafónom som spokojný nad očakávanie

• , zakúpené v tipa.sk

• cita usb, sd, rychlo a bez problemov zatial
    • gramofon dava tiez dobry zvuk(ale nie cez vstavane repraky)
    • prijimanie radio signalu je asi dost slabe, hoci to moze byt umiestnenim
    • tlacidla trocha surove (tak trocha praskaju pri stlaceni, no nie priliz)