Hyundai RT910

CD
FM rádio
Otáčky
33/45/78 rpm

Gramofón - AM/FM / CD / USB / retro SENCOR STT 019U: buďte štýloví a vychutnajte si retro atmosféru so stereo gramofónmi od SENCORU v retro prevedení prehrávača sa ukrýva množstvo moderných technológií gramofón okrem prehrávania platní umožňuje a prehrávanie CD nosičov, či pripojenie Flash diskov pomocou USB rozhrania a taktiež počúvanie AM/FM rádia vďaka použitým moderným technológiám je možné tiež nahrávať audio záznamy na USB disk alebo CD nosič, čím je možné uchovať a prehrávať staré LP platne aj prostredníctvom moderných prehrávačov

Parametre produktu: tri rýchosti - 33/45/78 ot./min prehrávač CD / MP3

FM / AM rádio manuálne vyhľadávanie prehrávanie a nahrávanie na disk USB primé nahrávanie z LP dosky a CD na disk USB

MP3 / WMA integrované stereo reproduktory (2 × 2W RMS)

Technické parametre:

• príkon: 230V AC / 50Hz
  • spotreba: 19 W
  • rozmery (vx šxh): 695 × 500 × 210 mm
  • hmotnosť: 9,1 kg

Príslušenstvo: drevený stojan diaľkové ovládanie návod na obsluhu

• , zakúpené v DOMOSS

• ma vsetko co potrebujem na pocuvanie hudby ako z platni ako aj zmp3
  • , zakúpené v Andrea Shop

Výborná farebná modifikácia a rozmerová umiestniteľnosť

• cena ... ale na úkor kvality
    • zvuk je príšerný ...

• použitie pre staršie platne
    • dobrý zvuk
    • AM/FM rádio
    • nepostrehol som

Odporúčam nakupovať

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• pekný dizajn
    • jednoduché ovládanie
    • slabší zvuk

keď som bol malý mali sme doma gramofón
    tak som sa rozhodol, že si nejaký kúpim
    potreboval som jednoduchý, v primeranej cene môjmu mesačnému príjem
    otvoril som si stránku predajne nay a pozrel som si sekciu gramofóny a vybral som si
    som s ním celkom spokojný a páči sa mi

• , zakúpené v www.marketworld.sk

• Vyzor super
    • Hra tto celkovo OK. Viac neviem. Je to darcek pre otca

Zatial OK

• , zakúpené v HEJ.sk

• Pekné vyhotovenie.
    • Niektorè platne nedohrajú do konca.

Retro zážitok , spomienka na mladosť.

• krásny dizajn, prehrávač aj rádio funguje bez problémov
    • dostali sme ho trošku rozmontované, musela som doskladať mechaniku okolo ihly, čo sa mi veľmi nepáčilo, nerobilo to po otvorení dobrý prvý dojem, ale funguje to v pohode

veľmi pekný gramofón, jemná dizajnovka, spĺňa účel a majiteľovi robí veľkú radosť (bol to dar)

• pekný dizajn,jednoduché ovládanie,vhodný pre starších ľudí
    • jedinú nevýhodu som našla v tom,že podľa nás by mohol hrať aj silnejšie.Zvuk máme stále na maximum.

Celkovo som spokojná,Celkovo je veľmi pekný a ovláda sa ako staré gramafony.

• nehrá rádio, gramofón vrčí, usb píska, šunt

nepoužitelné